Kuidas õigesti õpetada last roomama?

otselink roomamisrada e-poe lehele

Roomamismetoodika vastsündinule

Kaugeltki mitte kõik beebid ei hakka roomama nii kiiresti, kui nende vanemad sooviksid. Sellegipoolest õpib teie laps ühe lihtsa vahendi abil roomama varem kui tema eakaaslased, mis tähendab, et ta hakkab oma vanuse kohta dünaamilisemalt arenema.

 

Roomamisrada vastsündinule

Roomamisrada on tegelikult seade tarastatud külgedega - "renn", tänu millele laps õpib roomama toetudes vastu seina ja mitte liikudes ringis. Selline disain näitab lapsele suunda, säästab tema jõudu ja kontrollib liikumist. Lisaks aitab rada kaitsta last tuuletõmbuse ja kokkupõrgete eest mööbli või loomadega, eriti kui konstruktsioon on põrandale paigaldatud.

 

Roomamisraja eelised

Selle raja eeliseks on see, et seda saab hõlpsasti ühest kohast teiseviia ja isegi autoga pikki vahemaid vedada. Ükskõik, millist reisi plaanite, on teil alati mugav ja kompaktne rada roomamiseks ja lapse esmase motoorika arendamiseks.

 

Roomamisraja disainifunktsioonid

“Renni” ideaalne laius on umbes 34-37 sentimeetrit ja külgede kõrgus on umbes 14-16 sentimeetrit. Rada koosneb kolmest elemendist, mis on üksteise külge kinnitatud 90-kraadise nurga all - “П” kujul. Raam on polsterdatud vahtkummiga ja selle külge on liimitud hõlpsasti pestavast materjalist kate. Tänu siledale pinnale ei koge beebi roomamisel vastupanu, mis võimaldab teil selle oskuse omandamise protsessi kiirendada.

 

Kuidas õpetada oma last veel kiiremini rajal roomama

Arvutuste järgi suurendavad vastsündinud lapsed tänu raja kasutamisele iga päev oma isiklikku liikumisrekordit 30 sentimeetri võrra. Kui vanematel on aga soov seda vahemaad suurendada, saavad nad kasutada lihtsat, kuid tõhusat nippi, mis on tuntud juba 40ndate aastate lõpust. Rada võib veidi kallutada ja raskusjõud aitab beebil esimesed sentimeetrid kergemini läbida.

 

Eksperdid soovitavad rada hoida väikese kalde all, kuni laps õpib iseseisvalt ja enesekindlalt põrandal roomama. Peamine on valida selline kaldenurk, mis ei lase imikul lihtsalt alla libiseda, ei kohuta teda, vaid lükkab teda vaid veidi edasi, et ta omaenesekaalu ja raskusjõu mõjul edasi liiguks.

 

Roomamisrada: lapse ootuses

Ja lõpuks: reeglina pole vanematel pärast lapse sündi liigseteks toimetusteks palju aega. Seetõttu on kõige parem hoolitseda raja tellimise eest juba ette - veel beebiootuse etapis. Võite osta ainult ühe raja. Või äkki olete mõttest nii haaratud, et tellite terve "raja". Tee pikendamiseks võite ühendada mitu rada. Olgu kuidas on, aga tänu sellisele lihtsale ja mobiilsele konstruktsioonile õpib beebi roomama palju kiiremini kui eakaaslased ning tema areng algab varem ja muutub tõhusamaks.

 

Kuidas tellida roomamisrada

Iseseisvalt roomamisraja meisterdamine võtab aega, tööriistu ja erioskusi. Te ei pea sellepärast muretsema, sest saate meie ettevõttelt tellida valmis roomamisraja. Või saate selle osta mõnelt meie partnerilt. Garanteerime kvaliteetsete materjalide ja töötluse ning läbimõeldud disaini. Kõik meie rajal kasutatud materjalid on läbinud kvaliteeditesti. Raja aluseks on puit. Pind on kaetud kaasaegse ja ohutu materjaliga, mis sarnaneb ökonahaga, kuid millel on paremad omadused ning on välja töötatud Rootsis meditsiinilistel eesmärkidelkasutamiseks. Seda materjali võib desinfitseerida alkoholi sisaldavate ainetega ilma kasutustähtaega mõjutamata. Samuti on materjalil Ecotech’i keskkonnasõbralikkuse tunnistus. Materjal on pehme ja meeldiv katsudes. Teie beebil on hea meel teha sellel oma esimesed liigutused.

Roomamisrada võib tlelida meie e-poest - LINK