Ergohiir.ee - ergonoomilised aksessuaarid ja kaubad kogu perele

Ergonoomiline hiir säästab su tervist!

Ergonoomiline arvutihiir - Profülaktika valulisele sündroomile

Neile, kes töötavad pidevalt arvuti taga, on hiir vajalik atribuut. Aga ei tasu mõelda, et kõik hiired on täpselt samad. Tänaseks, lisaks tavalistele laserhiiretele, on ka ergonoomiline hiir. Olete ehk võib olla juba kuulnud uutest mudelitest, kuid vaatame, milline on erinevus nende vahel.

Vertikaalse ergonoomilise arvutihiire õige asend

Mitteergonoomiline hiir sobib vaid põgusaks kasutuseks. Pikaajaline ja sage töö sellise hiirega võib tekitada ebamugavustunnet ning kahjustada tervist. Lihaspinge tõttu põhjustab see kämbla- ja randmevalu. Kui sa sel juhul sobimatu hiire kasutamist jätkad, võib tagajärjeks olla mõni raske vaevus, näiteks karpaalkanali sündroom.

Säärase kahjustuse taga on asjaolu, et mitteergonoomiline hiir ei ole loodud inimese käeliigutuste ja loomuliku kehahoiaku järgi. Käsi peab sellist hiirt kasutades kohanema ebaloomuliku asendiga. Kui oled ebaloomulikus asendis pikka aega, siis on tagajärjeks lihaspinged ja lihaste tervise halvenemine.

Ergonoomiline hiir seevastu on disainitud just sagedaseks ja pikaajaliseks kasutuseks ning sellega töötamine on sinu tervisele kahjutu!

Kasutades vertikalse hiire asub aga käsi kogu aeg neutraalses asendis:

Õige käeasend

Tutvu meie valikuga siit

Ergohiir.ee on kodu ja laste kaupade ja ergonoomiliste aksessuaaride tunnustatud veebipood.

Ostes ergohiir.ee  e-poest, saad:

  • tippkvaliteediga toote, millega on rahule jäänud 100% ostjatest
  • hea hinna, mis on teiste ettevõtete küsitust soodsam
  • kiire tarne (enamus kaupu on kohapeal olemas)
  • sama kiire ja vilunud teeninduse, nagu on saanud kõik meie arvukad kliendid üle maailma

Vaata lähemlat meie põhitooteid siit:

Profülaktika valulisele sündroomile


Kui klassikaliste arvutihiirte mudelis asetseb käsi horisontaalselt ja inimene, kes pidevalt töötab arvuti taga tajub tunneli sündroomi, on pidanud soetama spetsiaalse geelmati valu leevendamiseks.


Kuid ortopeediliste hiirtega on käsi rohkem harjunud olema meie keha asendi järgi. Vertikaalne hiir, mitte ainult ei leevenda valu, vaid ka aitab sellest algstaatiumis põletikust vabaneda. Lisaks sellele on antud arvutihiirte mudelid suurepärased valu vältimiseks. See on tingitud asjaolust, et vertikaalse hiire töö tasapinna on samal positsioonil kasutaja käte tasapinnaga.

Tutvuge meie poolt pakutavate ergonoomiliste arvutiihiirte ja muu ergonoomiliste tarvikutea SIIT

Miks tasub soetada ergonoomilist arvuthiirt?

Kas olete mõelnud osta ergonoomilist, ehk ortopeedilist hiirt, kuid kahtlete vajadust asendada vana seade uue mudeli vastu?

Teil pole midagi kaotada peale võimalike tervisehäireid!


Peamised eelised vertikaalse hiire puhul on:

*ortopeedilised omadused

*profülaktika valulisele sündroomile

*huvitav disain

*funktsionaalsust