• Kiirvaade
  59,00 € Laos olemas, tarne 1-3 tööpäeva

  Ergonoomiline arvutihiir vasakukäelisele - ideaalne profülaktika valulisele sündroomile Ergonoomiline vertikaalne disain vasakukäelisele Garantii: 24 kuud 2.4G traadita tehnoloogia  Tööpiirkond kuni 10 meetrit  5 nuppu optiline hiir 1000/1500/20000 dpi  Vertikaalne disain vasakukäelistele

  59,00 €
  Laos olemas, tarne 1-3 tööpäeva
 • Kiirvaade
  45,00 € Laos olemas, tarne 1-3 tööpäeva

  Juhtmega ergonoomiline hiir - mugavus ja praktilisus. Juhtmeta ergonoomilist hiirt leiate SIIT. Ergonoomiline vertikaalne disain Garantii: 24 kuud 5 nuppu optiline hiir 1000/1500/20000 dpi  Vertikaalne disain paremakäelistele (hiirt vasakukäelisele leiate SIIT)

  45,00 €
  Laos olemas, tarne 1-3 tööpäeva
 • Kiirvaade
  79,00 € Tarnime 6-12 tööpäeva jooksul

  Klasikaline vertikaalne traadiga ergonooniline arvutihiir vasakukäelisele.  Vertikaalse arvutihiire põhiomadused: Ühendusvus - Traadiga Max. DPI - 1600 Tracking Method - Laser Omadused - Ergonoomiline, reguleeritav DPI, vertikaalne Liides - USB

  79,00 €
  Tarnime 6-12 tööpäeva jooksul
 • Kiirvaade
  169,00 € Tarneaeg 5-30 tööpäeva

  Ergonoomiline traadita klaviatuur Microsoft Sculpt + arvutihiir + numbriklaviatuur (ENG tähestik) Ergonoomiline disain Aitab hoida käed õiges loomulikus asendis Profülaktika valulisele sündroomile (karpaalkanali sündroom) Komplektis - traadita klaviatuur + arvutihiir + numbriklaviatuur  Garantii 36 kuud ENG tähestik

  169,00 €
  Tarneaeg 5-30 tööpäeva

Ergohiir.ee - ergonoomilised aksessuaarid ja kaubad kogu perele

Ergonoomiline hiir säästab su tervist!

Ergonoomiline arvutihiir - Profülaktika valulisele sündroomile

Neile, kes töötavad pidevalt arvuti taga, on hiir vajalik atribuut. Aga ei tasu mõelda, et kõik hiired on täpselt samad. Tänaseks, lisaks tavalistele laserhiiretele, on ka ergonoomiline hiir. Olete ehk võib olla juba kuulnud uutest mudelitest, kuid vaatame, milline on erinevus nende vahel.

Vertikaalse ergonoomilise arvutihiire õige asend

Mitteergonoomiline hiir sobib vaid põgusaks kasutuseks. Pikaajaline ja sage töö sellise hiirega võib tekitada ebamugavustunnet ning kahjustada tervist. Lihaspinge tõttu põhjustab see kämbla- ja randmevalu. Kui sa sel juhul sobimatu hiire kasutamist jätkad, võib tagajärjeks olla mõni raske vaevus, näiteks karpaalkanali sündroom.

Säärase kahjustuse taga on asjaolu, et mitteergonoomiline hiir ei ole loodud inimese käeliigutuste ja loomuliku kehahoiaku järgi. Käsi peab sellist hiirt kasutades kohanema ebaloomuliku asendiga. Kui oled ebaloomulikus asendis pikka aega, siis on tagajärjeks lihaspinged ja lihaste tervise halvenemine.

Ergonoomiline hiir seevastu on disainitud just sagedaseks ja pikaajaliseks kasutuseks ning sellega töötamine on sinu tervisele kahjutu!

Kasutades vertikalse hiire asub aga käsi kogu aeg neutraalses asendis:

Õige käeasend

Tutvu meie valikuga siit

Ergohiir.ee on tunnustatud veebipood, kust saad osta ergonoomilise arvutihiire. Ostes ergonoomilise hiire meie e-poest, saad:

 • tippkvaliteediga toote, millega on rahule jäänud 100% ostjatest;
 • hea hinna, mis on teiste ettevõtete küsitust soodsam;
 • sama kiire ja vilunud teeninduse, nagu on saanud kõik meie arvukad kliendid üle maailma.

Vaata ka meie teisi tooteid siit:

Profülaktika valulisele sündroomile


Kui klassikaliste arvutihiirte mudelis asetseb käsi horisontaalselt ja inimene, kes pidevalt töötab arvuti taga tajub tunneli sündroomi, on pidanud soetama spetsiaalse geelmati valu leevendamiseks.


Kuid ortopeediliste hiirtega on käsi rohkem harjunud olema meie keha asendi järgi. Vertikaalne hiir, mitte ainult ei leevenda valu, vaid ka aitab sellest algstaatiumis põletikust vabaneda. Lisaks sellele on antud arvutihiirte mudelid suurepärased valu vältimiseks. See on tingitud asjaolust, et vertikaalse hiire töö tasapinna on samal positsioonil kasutaja käte tasapinnaga.

Miks tasub soetada ergonoomilist arvuthiirt?

Kas olete mõelnud osta ergonoomilist, ehk ortopeedilist hiirt, kuid kahtlete vajadust asendada vana seade uue mudeli vastu?

Teil pole midagi kaotada peale võimalike tervisehäireid!


Peamised eelised vertikaalse hiire puhul on:

*ortopeedilised omadused

*profülaktika valulisele sündroomile

*huvitav disain

*funktsionaalsust