BLUNT Vihmavarjud

Information

BLUNT Vihmavarjud

Blunti tiim vihkab mõtet, et vihmavarjud on äraviskamise kultuuri esirinnas. Nende eesmärk on muuta tarbijate leppimist sisseehitatud iganemise ja kehva kvaliteediga üks BLUNT™ vihmavari korraga. Need vihmavarjud on tõeliselt revolutsioonilise disaini, kvaliteetse meisterlikkuse väärtuste ja vaevarikka materjalivaliku ühinemise tulemus. Ühenda...

Blunti tiim vihkab mõtet, et vihmavarjud on äraviskamise kultuuri esirinnas. Nende eesmärk on muuta tarbijate leppimist sisseehitatud iganemise ja kehva kvaliteediga üks BLUNT™ vihmavari korraga. Need vihmavarjud on tõeliselt revolutsioonilise disaini, kvaliteetse meisterlikkuse väärtuste ja vaevarikka materjalivaliku ühinemise tulemus. Ühenda see hullu teadlase testimisrežiimiga ja Blunti tiim on loonud vihmavarju, mille saavad üliuhketena meile edasi anda.

Jämedalt öeldes on BLUNT vihmavarjude disain kõige suurejoonelisem samm edasi terve sajandi jooksul või isegi kauem. Kes täpselt teabki, kui kaua, aga nad on kahtlemata maailma parimad vihmavarjud - loodud Uus-Meremaa poolt.

Blunt vihmavarjud on müügis Ergihiir.ee e-poes

Vaata lähemalt

BLUNT Vihmavarjud Siin on 7 toodet.

Kuvatud 1 - 7 kokku 7 toodetest
Kuvatud 1 - 7 kokku 7 toodetest