Ergonoomiline hiir

Information

Ergonoomiline hiir

Ergonoomilised hiired on kujundatud, võttes arvesse, inimese anatoomilisi omadusi. Neid saab nimetada ka vertikaalseteks hiirteks.

Muidugi hiire esmane konstruktsioon tundub üsna ebatavaline, kuid võttes kasutusse ortopeediline hiir, harjub teie käsi kiirest selle kuju järgi. Üldreeglina, et täielikult harjuda uue seadmega koostöötamast, tuleb ...

Ergonoomilised hiired on kujundatud, võttes arvesse, inimese anatoomilisi omadusi. Neid saab nimetada ka vertikaalseteks hiirteks.

Muidugi hiire esmane konstruktsioon tundub üsna ebatavaline, kuid võttes kasutusse ortopeediline hiir, harjub teie käsi kiirest selle kuju järgi. Üldreeglina, et täielikult harjuda uue seadmega koostöötamast, tuleb harjuda sellega 2-3 päeva.

Eriti nauditav võib antud hiire omandamine olla kunstnikutele, disaineritele või nendele kasutajatele, kes veedavad palju aega arvuti taga. Kuna käsi vertikaalse hiire kasutamisel, asub mugavalt lõdvestunud asendis.

ERGOHIIR.EE tegeleb ergonoomiliste hiirte maaletoomise ja müügiga. Meil müügis on ainult kvaliteetsed ja tõeliselt ERGONOOMILISED hiired. Kaup on tavaliselt laos olemas ning transport Eesti piires 1-2 päevaga! Toodetele kehtib garantii 2 aastat.

Tellimuse vormistades saate nii eraisiku kui ka ettevõtte nimele arvet süsteemist. Partnerluse ning edasimüügi küsimustega saate infot siit. Suurte koguste puhul küsige personaalse pakkumise siit või e-meili teel - info@ergohiir.ee

NB! Ergonoomiline arvutihiir prooviks!

Soovi korral saab meilt võta ergonoomilist hiirt prooviks/testimiseks. Anname mitu varianti testimiseks nii saate kindel olla, et see toode teile soobib.

Selleks, et saada kauba prooviks kirjutage e-posti aadressile - info@ergohiir.ee

Vaata lähemalt

Ergonoomiline hiir Siin on 9 toodet.

Kuvatud 1 - 9 kokku 9 toodetest
Kuvatud 1 - 9 kokku 9 toodetest