LumoLift aitab hoida selg sirge

 

Nõgus selg ei ole ainult esteetiline probleem. Selgroo vale positsioneerimine peatab või aeglustab kõigi organismide töö, põhjustab alaselja valu, peavalusid ja kroonilise väsimuse sündroomi.

Ortopeedilised korsetid, mis on ette nähtud selgroo toetamiseks, muudavad olukorra sageli halvemaks. Lülisammast peab toetama lihaskorsett. Selgroo "kahekordistajad" võtavad kogu koormuse ja seljalihased muutuvad veelgi nõrgemaks. Tugevdavad massaažid ja füüsilised harjutused võivad olla kasulikud. Aga kui selg jääb valele positsioonile, siis ainult tugevad lihased parandavad selle positsiooni.

Miks on vaja kehahoiaku parandajat?

Kehahoiaku parandamiseks on vaja pöörata tähelepanu selgroo positsioonile. See on kinni harjumuses ja vajab pidevat meeldetuletust. Eriti rake on alguses, kui peab seda pidevalt kontrollima. Kui inimene on juba mitu aastat nõgusa seljaga käinud, siis ta ei suuda enam määrata ilma peegli abita õiget asendit.

LumoLift - meditsiiniline abivahend, mis on loodud selleks, et aidata inimesi, kes tahavad tervislikku selga ja ilusat kehahoiakut. LumoLift tuvastab, kui selg on vales asendis ja teavitab sellest vibratsiooniga.

Seade näeb välja nagu valge ovaalne võtmehoidja, millel on üks suur nupp. Selle paksus on vaid 7 millimeetrit ja kaalub ainult 11,5 grammi. Sellel on kaks paari magneteid, musta ja hõbeda värvi. Saate magnetiga kinnitada seadme riiete külge, rinna kõrgusele.

LumoLifti disain on väga lakooniline. See pole kaasaegne seade, vaid lihtne, mugav kasutada ja funktsionaalne, mis on teie ümbritsevatele inimestele peaaegu märkamatu.

Kuidas LumoLift töötab

Seadme omanik teeb ise kalibreerimise, andes seadmele soovitud asendi. Alustuseks on parem valida mitte kõige otsesem positsioon, vaid selline, kus saate veeta vähemalt mitu minutit ilma ebamugavustundeta. Ideaalis peaksite konsulteerima arstiga.LumoLift kasutab andureid, mis näevad nurga nihkumist tavalisest positsioonist väljapoole.

Üks nupp seadme juhtimiseks on piisav. Kiire topelt vajutamisega jätab ta meelde teie poolt valitud positsiooni ja vastab kolmekordse vibratsiooniga. Nupu pikk vajutus võimaldab anduri välja lülitada ja kahekordse vajutamisega teeb uue kalibreerimise. Samuti on võimalik reguleerida ajavahemikku, et saaks teist asendit kasutada teatud aeg (näiteks kolm minutit).

Kui te lihtsalt seote jalavarjude paelu kinni, siis LumoLift ei häiri teid. Aga kui te vaatate filmi ja te ei märganud, kuidas selg läks valesse asendisse, siis järgneb peatselt meeldetuletuse signaal. Järk-järgult on võimalik tõsta raskust: määrata seljale otsesem positsioon, vähendada signaali viivitust.

Seadme laadimine kestab viis tööpäeva. Laadimisele kulub kaks tundi (laadija on komplektis).

Mida LumoLift veel teeb

Seadmel on meeldiv funktsioon - võimalus kasutada seda fitness jälgijana. Lisaks asendi andurile on sellele seadmele sisse ehitanud sammulugeja andur. Kasutades omanike spetsifikatsioone, teostab LumoLift kulutatud kalorite arvutamist, võttes arvesse omaniku kaalu, sugu ja vanust. LumoLift jälgija kasutamiseks on vaja rakendus alla laadida iOS-i või Androidi jaoks. Samuti näitab rakendus aega, kui kaua olete õiges asendis olnud.

LumoLifti kasutavad inimesed on selle hooliva ja kasuliku seadmega rahul. Ja nüüd on see ka Alfashopis saadaval! Ostke Lumolift meie veebipoest ja me üritame seda teile nii kiiresti kui võimalik tuua, et saaksite alustada tervislike harjumuste arendamist.

LumoLift – teie saladus ilusale kehahoiakule!

Lumolift teeb töö ja arvutitaga istumine ergonoomilisem teha. Ergohiir.ee ergonoomika e-kauplusest võite tutvuda Lumilifti sortimedniga siit.